Fogorvosi diplomámat a Debreceni Egyetem Fogorvostudományi Karán szereztem meg 2016-ban.
Ezt követően szájsebész rezidensi képzésemet a Szent János Kórház Szájsebészeti Osztályán töltöttem, ahol ügyeleti, fekvő- és járóbeteg ellátást végeztem. Mellette pedig számos magánrendelőben is dolgoztam.