Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karán végeztem. Lelkesen, fiatalos lendülettel kezdtem meg a munkámat.
Magán fogászati rendelőben szereztem tapasztalatot gyermekek és felnőttek fogászati ellátása során.
Fontos számomra a barátságos, nyugodt légkör, a magas színvonalú munka és a bizalom kialakítása.
Törekszem arra, hogy a kezelési terv kompromisszumok nélkül szülessen meg, figyelembe véve a páciens kéréseit és a szakma szabályait. A kezelés végeredménye pedig egy szép, magabiztos mosoly legyen.
Rendszeresen részt veszek szakmai továbbképzéseken, továbbá önkéntes munkát végzek a Szent János Kórház Szájsebészeti Osztályán. Ezzel biztosítva ismereteim bővítését.